פיתוח משאבים עבור ארגוני המגזר החברתי


צוות מינוף מורכב ממומחים ומומחיות בעלי/ות ניסיון בעבודה עם קשת רחבה של ארגונים, בארץ ובחו״ל, והמציעים מטרייה מקיפה של מקורות רבים לפיתוח משאבים, הכוללת, בין היתר, קרנות ופדרציות, גורמי ממשל ושלטון מקומי, תורמים פרטיים ומן המגזר העסקי, מיזמים מניבי הכנסה וגיוס מקוון של מימון המונים. אנו דוגלים במציאת אסטרטגייה ייחודית ובתמהיל של שיטות גיוס המתאימות לכל ארגון על פי תחום וצרכים.

השירותים שלנו כוללים ליווי של התהליך מראשיתו ועד לקבלת המענקים. בתחילת העבודה המשותפת, אנו נוהגים לערוך ניתוח מעמיק של הארגון, המכוון לזיהוי אפשרויות צמיחה והפערים, ובסופו מכינים תקציב ייעודי התומך בתהליך גיוס המשאבים, מיפוי של מקורות פוטנציאליים, ותכנית עבודה עם יעדים לגיוס משאבים ויצירת שיתופי פעולה, מדדים להערכה, ולוחות זמנים.

במהלך השנים גיבשנו מאגרי מידע מתקדמים הכוללים אלפי קרנות, תורמים עסקיים ופרטיים – בצפון אמריקה, במערב אירופה ובישראל. בזכות הידע הרב ביכולתנו לקיים סינון ממוקד ביחס להתאמתם של תורמים לארגונים על פי תחומי עניין וקריטריונים נוספים. צוות מינוף מעודכן במגמות המובילות את העולם הפילנתרופי ונכון לרענן את דרכי העבודה באופן תקופתי.


תהליך מוצלח של גיוס משאבים דורש יצירה, ביסוס ושיפור של תשתיות הארגון.

לשם כך מינוף מציעה שירותים נוספים:


  • סיוע בהקמת ארגוני ידידים בחו"ל
  • ליווי בהקמת קרן בוגרים
  • חיבור עם גייסי משאבים בחו"ל
  • עזרה במציאת הסדר להעברת כספים מחו"ל
  • ארגון ערבי התרמה, הרצאות והדרכות.

לצד גיוס המשאבים הקלאסי מחלקת הדיגיטל של מינוף פיתחה מתודות ייחודיות למימון המונים אינטרנטי המבוסס על כלי שיווק דיגיטליים מתקדמים

אלה מסייעים לארגונים להרחיב את הנוכחות הדיגיטלית ברשת, להקים תשתית לגיוס כספים אונליין, לערוך קמפיינים מוצלחים לגיוס תרומות, להרחיב את מאגר התומכים, ועוד.