מי אנחנו

מינוף הוקמה בשנת 2002 במטרה למקצע ולבנות יכולות עבור ארגוני החברה האזרחית כדי שאלה יהיו חזקים, מצליחים ומשפיעים. אנו מלווים עמותות, ארגונים חברתיים וקרנות פילנתרופיות בעבודה ממוקדת ואסטרטגית כדי לקדם את הפעילות והאפקטיביות של ארגוני המגזר השלישי.


הצוות שלנו מקדיש את עבודתו ליצירת שינוי חברתי ומורכב בין היתר מגייסות משאבים מקצועיות, יועצות אסטרטגיות, מנהלות פרויקטים מנוסות ומומחים בתחומי השיווק הדיגיטלי.

כל נשות ואנשי הצוות במינוף בעלי רקע חברתי וניסיון רב בתחומם – ובזכותם אנו מציעים מענה יצירתי ויכולת חשיבה מחוץ לקופסה. מודל העבודה שלנו מאפשר ללקוחותינו ליהנות ממגוון הכישורים הקיימים בצוות ולשתף פעולה עם בעלי תפקידים מתחומים שונים להגשמת יעדי הארגון.

הגישה של מינוף


הגישה שלנו מבוססת על האמונה כי שימוש אסטרטגי, נכון ויעיל של ארגוני החברה האזרחית בכלים מקצועיים בתחומי גיוס המשאבים והשיווק הדיגיטלי – יסייעו לעמותות לשפר ולמקסם את אפשרויות הגיוס ולהעצים את השפעתן על מצב החברה בישראל.

אנו מלווים את הארגונים בתחומים מקצועיים, בחיבור עם תורמים, ביצירת קהילות דיגיטאליות משמעותיות ובכלים נוספים.

הערכים המובילים אותנו


הערכים שלנו הם הבסיס של הצוות לעבודה מקצועית ומשמעותית עם הארגונים ליצירת שינוי חברתי בישראל. אנחנו קמים בכל בוקר עם משמעות, ולמה שאנחנו עושים מדי יום יש חשיבות.

 • Connector.

  משפיעים בעבודתנו על חייהם של אנשים.

 • Connector.

  פועלים למען שינוי וצדק חברתי.

 • Connector.

  משמיעים את קולותיהם של קהילות ואנשים.

 • Connector.

  אוהבים חשיבה אסטרטגית ויצירתית.

 • Connector.

  מזהים את ההזדמנויות הגלומות בכל מצב.

 • Connector.

  מסתכלים על התמונה הגדולה ומתייחסים לפרטים הקטנים.

 • Connector.

  חותרים למצוינות ומתנהלים באופן מקצועי ופרו-אקטיבי.

 • Connector.

  קשובים, תקשורתיים ועובדים כצוות.

הקוד האתי של מינוף


במסגרת עבודתנו, צוות מינוף נחשף להתנהלות הפנים ארגונית של לקוחותינו. אנו מתייחסים למידע זה ברגישות, מונחים על ידי קוד אתי בלתי מתפשר ופועלים בהתאם לכללי היושרה המצופים מאתנו

א. אנשי ונשות מינוף ינהגו בכנות, ביושר, בהוגנות, מתוך רצון טוב ובאופן אחראי. מינוף תפעל תמיד באופן מקצועי ואמין. כל פעילותה תתנהל בשקיפות תוך שמירה על סודיות הלקוח, ולפי הצורך על סודיות התורם.

ב. קבוצת מינוף, עובדיה ועובדותיה יימנעו ממצבים של ניגוד אינטרסים.

ג. קבוצת מינוף לא תתחייב לבצע שירותים אשר אינם בטווח יכולתה או שליטתה.

א. קבוצת מינוף תשאף להגן על המגזר השלישי בישראל ולקדם את פעילותו בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ובהתאם לקוד האתי של מינוף. עובדות ועובדי מינוף ינהגו תמיד מתוך כבוד לשמו של המקצוע, של קבוצת מינוף, ושל לקוחותיה.

ב. קבוצת מינוף תערוך בדיקת נאותות מקיפה לפני תחילת העבודה עם לקוח חדש בכדי לוודא שהלקוח אכן יכול להנות משירותיה של מינוף. מינוף תעבוד רק עם לקוח אשר מצבו הכלכלי יציב, ואשר עבורו העבודה עם מינוף היא החלטה נכונה. מינוף תעבוד אך ורק עם לקוח אשר ייעודו ופעילותו עולים בקנה אחד עם השקפת עולמה של מינוף, והשפעתו על המגזר השלישי ועל החברה האזרחית בישראל חיובית.

צוות מינוף יפעל תמיד למען טובת הלקוח ובעלי העניין של הלקוח, כולל – במקרים מסויימים – תורמיו. מינוף תכבד את זכויותיו, פרטיותו וסודיותו של הלקוח ושל בעלי העניין בו.
א. קבוצת מינוף תספק שירותים ברמה גבוהה תמורת תשלום הוגן וסביר.

ב. התנאים, המגבלות והמחירים יקבעו מראש ובהסכמה בכתב בין הלקוח ובין קבוצת מינוף.