עושים דיגיטל. משנים מציאות.

עושים דיגיטל. משנים מציאות.

מזה 12 שנים שאנחנו בונים יכולות דיגיטליות עבור המגזר השלישי וארגוני החברה האזרחית. הארגונים שלנו בעלי נוכחות אפקטיבית, משפיעה ומגייסת ברחבי הרשת. צוות המומחים שלנו בעל ניסיון עשיר וממוקד בעשיית דיגיטל וטכנולוגיה לעמותות. יחד נוביל להגשמת מטרות העמותה!

branding

מיתוג הנוכחות במדיה הדיגיטלית

האם הנראות שלכם בדיגיטל משקפת נאמנה את העשייה שלכם?
המיתוג הדיגיטלי הוא חלק מהותי באסטרטגיית השיווק וגיוס המשאבים של כל עמותה. כבר לא מדובר על לוגו או צבעוניות. אלא על נראות כוללת, יצירת אמינות, גיבוש שפה וסיפור מגייס. כך נרתום את הפלטפורמות הדיגיטליות שלכם לטובת הגשמת מטרות העמותה, יצירת קהילה דיגיטלית תומכת ורתימת קהלים חדשים.

social media

ניהול סושיאל מדיה ותוכן דיגיטל

עבודה נכונה ויצירתית ברשתות החברתיות תאפשר לכם לגבש סביב העמותה קהילה דיגיטלית תומכת, להדהד את המסרים לקהלים חדשים ולמצב את העמותה כמובילה בתחומה! הצוות שלנו יגבש יחד אתכם אסטרטגית סושיאל ותוכנית עבודה שוטפת, תוך מיקוד ברשתות הרלוונטיות ביותר עבורכם, בהתאם לאופי ולצרכי הארגון.

PPC

קמפיינים ממומנים מבוססי תוצאות

קידום ממומן מבוסס הנעה לפעולה (CPA) יאפשר לנו לדייק את מסרי העמותה לקהל יעד נכון ומדויק, בצורה חכמה ואפקטיבית – ובכך לסייע בהגשמת מטרות הארגון באמצעות הדיגיטל. בצוות שלנו מומחי PPC בכל פלטפורמות הפרסום: רשתות חברתיות, מנועי חיפוש ושירותי קידום תוכן שיווקי (אווטבריין וטאבולה).

donation

גיוס תרומות אונליין ומימון המונים

אנו מאמינים בדיגיטל כמקור עצמאי ומשמעותי ליצירת תמיכה בארגון. במרכז תכנית העבודה השנתית של העמותה נשלב קמפיינים לגיוס תרומות מסוגים שונים תוך התאמה מלאה לארגון ולמטרות הגיוס: 

מימון המונים | קמפיין שגרירים | תרומות חודשיות בהו”ק | מודל חברות בעמותה | עיגול לטובה ועוד.

google grants

ניהול מענקי גוגל לעמותות

אלפי ארגונים בישראל זכאים למענק הפרסום של גוגל בגובה של 10,000$ בכל חודש.  אנחנו נגיש, נקבל וננהל עבורכם את המענק, באמצעותו נקדם את התנועה לאתר העמותה במנוע החיפוש של גוגל. ניהול הקמפיינים בגוגל אדס מאפשר לנו למקם את אתר העמותה בראש תוצאות החיפוש הרלוונטיות לתחום הפעילות במנוע החיפוש של גוגל ולייצר טראפיק מירבי ומשמעותי.

Automation

יצירת תהליכי אוטומציה שיווקית

לאחר אפיון של תהליכי השיווק והתקשורת בארגון נפתח תהליכי אוטומציה שיסייעו לכם למקסם את יכולות העבודה מול קהלי היעד, תוך סנכרון מלא בין מנגנוני התקשורת, הפרסום וה-DATA בארגון. אוטומציה שיווקית חוסכת בשעות עבודה ובמשאבי העמותה, מקלה על עובדי העמותה במשימות השוטפות, ומעניקה מענה אפקטיבי למערך השיווק וגיוס המשאבים.

UX webdesign

בניית אתרים ועיצוב חווית משתמש

הסטודיו שלנו מומחה באפיון UX/UI, עיצוב ופיתוח אתרים ייעודיים לעמותות ומלכ”רים. אנו מפתחים אתרים מבוססי וורדפרס, בשילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים, בהתאמה אישית לצרכי העמותה כך שיתנו מענה למחלקות השונות בארגון. הצוות שלנו יעבוד אתכם לאורך כל הדרך עד להקמת בית אינטרנטי חדש ללא פשרות!

credit card

פיתוח פלטפורמות טכנולוגיות

בזכות ההיכרות המעמיקה שלנו עם ארגוני המגזר החברתי, פיתחנו סט כלים טכנולוגיים ייעודיים לעמותות שתוכלו למצוא רק במינוף. צוות הפיתוח שלנו “מפצח” ומייצר פתרונות טכנולוגיים כמעט לכל חלום או רעיון שהעמותה שלכם תשאף לממש. בין אם פלטפורמות לאקטיביזם, אתרי סליקת תרומות ייחודיים או תהליכים מורכבים אחרים.

Gsuite

הקמת תשתית
Google Workspace

תכנית המענקים של גוגל לעמותות מציעה חבילת מוצרי IT חשובים אשר יכולה לחסוך לעמותה אלפי שקלים בשנה ולסייע בתקשורת הפנים ארגונית.

אנו נקים עבורכם מערך IT בענן של גוגל כולל תיבות מייל ארגוניות, נפח אחסון גדול, ניהול יומנים משותפים, שימוש מתקדם ב Google Meet ועוד.

CRM

הקמת מערכות דיוור ומידע ארגוני (CRM)

רשימות התפוצה ובסיס הנתונים של אנשי הקשר שלכם הם הנכס הדיגיטלי החשוב בארגון. ניהול נכון של המידע, הגדלה מתמדת של רשימות התפוצה ופרסונליזציה של המסרים והתוכן – ימקסמו את הקשר שלכם עם הקהלים. בין אם שיפור מערך הניוזלטר והדיוורים ובין אם הקמת מערכת CRM לניהול המידע בעמותה. אנו עובדים עם המערכות המתקדמות והידידותיות ביותר למשתמש הקצה.

נשמע מעניין? קבעו פגישת ייעוץ בזמן שמתאים לכם.

עוד משהו!

מינוף הינה במעמד Partner של גוגל, בעלי תג הסמכה במערכות הקידום ומומחיות במענקי גוגל לעמותות. 
זאת לאור הניסיון והוותק המקצועי שלנו בניהול קמפיינים ממומנים במערכות הקידום של גוגל.

מחפשים את גייסת המשאבים
המתאימה ביותר לעמותה?

תנו למחלקת ההשמה שלנו לאתר עבורכם את המועמדת הראויה ביותר לתפקיד, וללוות אתכם בתהליך עד הקליטה בארגון!

סגירת תפריט
שליחה
1
היי, נשמח לעזור. שנדבר בוואטסאפ?
היי, אנחנו זמינים גם בוואטסאפ.
כתבו לנו איך נוכל לסייע לארגון שלכם 👍