שיווק דיגיטלי לעמותות


מחלקת הדיגיטל של מינוף הוקמה במטרה להעשיר את השימוש בכלים אינטרנטיים בקרב עמותות וארגוני שינוי חברתי בישראל. אנחנו נסייע לכם לקדם את מטרות העמותה בצורה חדשנית, יצירתית ואפקטיבית בעולמות הדיגיטל!ניהול מענק גוגל לעמותות


תכנית המענקים של גוגל לארגוני המגזר החברתי (Google for Nonprofits) מעניקה לעמותות תקציב פרסום חודשי בהיקף של עד $10,000 דולרים לקידום אתר העמותה במנוע החיפוש הפופולרי בעולם. מומחי הדיגיטל של מינוף יהיו אחראים על תהליך קבלת המענק (Ads Grant) ולאחר קבלת הזכאות ינהלו עבורכם את מערך הפרסום של העמותה במערכת הקידום Google Adwords. יחד נמקם את אתר העמותה בראש תוצאות החיפוש בגוגל במגוון רחב של מילות מפתח מתוך עולם התוכן בו אתם עוסקים! המשמעות בפועל היא שנגביר את התנועה באתר העמותה באלפי כניסות בחודש, נחשוף את הפעילות שלכם בפני קהלים חדשים, נרחיב את מאגר התומכים ורשימות התפוצה של העמותה ונבנה תשתית לגיוס תרומות דיגיטליות!

נתוני שימוש ממוצעים של מענקי גוגל המנוהלים על ידי מינוף:

פעילות תוכן וקמפיינים מתקדמים בפייסבוק


המדיה החברתית היא הכלי המרכזי להגשמת מטרות העמותה בעולם הדיגיטלי. השירות שלנו נבנה מתוך היכרות מעמיקה עם המגזר החברתי והוא מותאם באופן ייחודי לצרכי העמותות.

מומחי הדיגיטל של מינוף יתאימו לעמותה שלכם תכנית אסטרטגית הכוללת מגוון פעולות תוכן וקמפיינים מתקדמים בעזרתם:


  • נגבש קהילה דיגיטלית המזדהה עם ערכי העמותה
  • נגביר את המודעות לפעילות העמותה
  • נרחיב את מעגל התומכים
  • נגדיל את רשימות התפוצה לניוזלטר
  • נמצב את העמותה כחדשנית ורלוונטית
  • נפיק קמפיינים לעידוד תרומות דיגיטליות!

הפקת פרויקטים למימון המונים אינטרנטי


מימון המונים אינטרנטי (Crowdfunding) הוא שם כולל לפעילות דיגיטלית שמטרתה גיוס כספים עבור פרויקט מסוים אותו העמותה מעוניינת לקדם. מינוף היא חלוצה בתחום גיוס הכספים האינטרנטי בישראל ומומחי הדיגיטל שלנו פיתחו מתודולוגיה ייחודית למקסום פרויקטים מסוג זה של ארגונים חברתיים.


הכשרות, סדנאות והרצאות


כחלק מהמחויבות שלנו להעשרת השימוש האינטרנטי בקרב ארגוני המגזר השלישי אנחנו מעבירים סדנאות והרצאות שמטרתן הענקת ידע, כלים והשראה בנושאי הליבה של הנוכחות האינטרנטית במגזר השלישי: השימוש בפייסבוק וגיוס הכספים האינטרנטי.